Hot Or Not?

Kas tad šeit būs?

Posted in Par mums by Ryan on janvāris 27, 2009

Sveiki visiem. Manuprāt, jauns blogs, mājaslapa vai kas cits ir jāsāk ar ievadrakstu, tā teikt, pirmais raksts, lai cilvēki saprastu, kas tad šeit būs.

Vēlējos pateikt, ka šeit Tu, lasītāj, atradīsi dažādas bildes un citreiz pat informāciju par dažādiem cilvēkiem, protams, lielākoties slaveniem. Netiks aizmirstas mašinas, mājas un dažāda cita veida objekti. Kas tad bildē tiks izrunāts? Mēs izteiksim savu viedokli, vai bildē šī slavenība ir labi ģērbta, seksīga vai kā savādāk labi izskatās,ko devēsim zem kategorijas “Hot” un otrādi, galīgi nestilīgie vai mūsu acij netīkamie zem “Not”. Tas pats notiek ar mājām un mašīnām, ja mums patīk, tad “Hot” ja nē, tad “Not”.

Mēs ceram, ka Jums šis blogs ar laiku iepatiksies un Jūs šeit ienāksiet biežāk. Pašreiz mums ir uzstādīts vienkāršs izskats, lai būtu neitrāli, jo gaišo toņu cienītāju ir vairāk. Tad nu cerēsim, ka blogs augs un augs. Jau iepriekš paldies visiem  piekritējiem.

Pašreiz esam divi autori, es (ryn26) un woozers. Abi esam no Cēsīm un viens otru zinam jau sen. Protams centīšos arī atrast kādu daiļā dzimuma pārstāvi, lai viedokļi būtu dažādāki un visiem dzimumiem tīkami.

Pēdējie mūsu komandai ir pievienojušies: Painless un Burtinjsh.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: